.

[ОЕМ] Тефлонска Цевка за 1,75 мм 3мм Филамент Боуден Хранење Преносливо Сечило За Сечење Цевки ЗА Делови ОД 3д Печатач Цевка Најлонски Алатки За Сечење Јп [Делови За За?

[ОЕМ] Тефлонска Цевка за 1,75 мм 3мм Филамент Боуден Хранење Преносливо Сечило За Сечење Цевки ЗА Делови ОД 3д Печатач Цевка Најлонски Алатки

DEN 329.60

Стока
Достапно е за нарачката

1, овој секач За Цевки е лесен и безбеден за употреба ,издржливост,Водоотпорен дизајн 2, Се Одликува со нерѓосувачки челик сечилото и пролетта. Куќиштето е направено од цврста издржлива пластика. Има дупка до крајот за да можете да ја закачите на синџир со клучеви, да ја закачите на ѓердан итн. значи нема да го изгубиш. 3, Се Вклопува до 6мм дијаметар цевки. Може да се користи и за намалување на влакната. Погоден за јп или стп црева, може да се сече во различни должини јп цевка и стп душникот според барањата.(Сепак, не користете како секач за жици или ќе го затапите сечилото. 4, за правилно седење на Вашата Цевка Боуден, императив е да имате чист, квадрат, крај. Без ова, ризикувате истекување, или уште полошо, затнување, на жешкиот крај. Овој супер остар секач за цевки е совршена алатка за добивање чист, квадратен пресек во цевките, секој пат. Список на пакети : секач за Цевки од 1 парчиња (не содржи цевка) имаме 4 типа На Оваа Цевка Цевка; 1.

Особините