.

Лимони Знак, Кога Животот Ви Дава Лимони Додадете Сол Текила Смешни Ретро Калај Бар Знак, Декоративни Земјата Дома Ѕид Декор, 12х12 Инчен Круг

Лимони Знак, Кога Животот Ви Дава Лимони Додадете Сол Текила Смешни Ретро Калај Бар Знак, Декоративни Земјата Дома Ѕид Декор,

DEN 127.68

Стока
Достапно е за нарачката

?Големина : Измерете приближно 12 инчи х 12 инчи (30 см х 30 см). ?Материјал на производот : Нашите гроздобер метални знаци се изработени од висококвалитетен метален калај, заштита на животната средина, мала тежина и може да се рециклираат. ?Ретро Стил Висок квалитет и еко-пријателски ѕид декор. Претходно дупчат дупки за лесно и практично виси.Без разлика дали е закачено или залепено на ѕидот или вратата, вклопувањето е многу добро. ?Погоден е за многу места, како што се бар, кафуле, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на ѕидови на клубови, создавајќи договорна, но модерна атмосфера. ?Ако имате било какви прашања, контактирајте не во секое време. ?Тоа е интересна и привлечна декорација! ?Големина : Измерете приближно 12 инчи х 12 инчи. (30 см х 30 см). ?Гроздобер-Вештачка патина, ' рѓа и гребнатини донесуваат чувство на носталгија, што го прави да изгледа одлично во секој човек пештера или бар. ?Метод на суспензија : знакот за калај е заоблени агли, а четирите агли се претходно дупчат за лесно закачување. Можете да го инсталирате на ѕидот со нокти или двострана лента на 4 агли.Ваквото внимателно производство е безбедно и лесно за закачување и ви заштедува многу време. ?Оваа декоративна гроздобер слика е направена со преклопени рабови за безбедност и стабилност.

Особините