.

1/8 Нпт До 1/4 Авиокомпанија Директно Фитинг Точка Одобрени

1/8 Нпт До 1/4 Авиокомпанија Директно Фитинг Точка Одобрени

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Авиокомпанија цевки машина со / нерѓосувачки Челик сечилото Авиокомпанијата мора да има директно намалување на точката на поврзување. Се препорачува употреба на машина за црева. Ги поврзува авиокомпаниите брзо и без напор. Направено од месинг обложен со никел.

Особините