.

Пинк 2 Во 1 Телефон Екран Почиста Течност Микрофибер Крпа За Рампа Лаптоп Десктоп КОМПЈУТЕР Тастатура Лцд Камера Чистење На Објективот

Пинк 2 Во 1 Телефон Екран Почиста Течност Микрофибер Крпа За Рампа Лаптоп Десктоп КОМПЈУТЕР Тастатура Лцд Камера Чистење На Објективот

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

Со прскање и триење,лесно е да се носи со својата големина на кармин, тој е мек за својата крпа од супер влакна и не го повредува екранот,способноста за деконтаминација е силна, може да се користи постојано, може да се користи по чистење и сушење Чистење,дезинфицирање, антистатик, одмастување, Отстранување на маслото и отпечатокот Од прст, Опсег на употреба : Моментално се користи за мобилен телефон/ таблет КОМПЈУТЕР/лаптоп КОМПЈУТЕР/индикатор/телевизиски екран. Слаб мирис, без алкохол, Нетоксичен безопасен, спреј за бришење, удобен и практичен. Испрскајте ја главата за чистење на екранот на растојание од 1-2 од 3,9 во 2. Отстранете ги дамките со нежно бришење на крпата од супер влакна на шишето. По бришењето, тоа е чисто како ново. Шишето со спреј доаѓа празно и може да се наполни со секое средство за чистење домаќинство. Чистачите за стакло работат одлично.

Особините