.

Машки Маици Со V Врат 2023 Летни Врвови Тенок Опремен Фитнес Маици Со Кратки Ракави Обична Атлетска Маица Со Еднобојна Боја

Машки Маици Со V Врат 2023 Летни Врвови Тенок Опремен Фитнес Маици Со Кратки Ракави Обична Атлетска Маица Со Еднобојна Боја

DEN 38.24

Стока
Достапно е за нарачката

Памучни Мешавини Произведено ВО САД и Увезено. ②За забрзување на забрзување : 3-7 работни дена. Стандардно време на испорака : 7-15 работни дена. ❤Ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА на СЛИКА!?Псж ако преферирате лабаво вклопување, ве молиме купете поголема големина. Ако не сте сигурни за вашата големина, ви предлагаме да изберете 1-2 големина голема од вообичаеното. Жени Мода 2023 Летни Зделки За Маици! Дозвола! Евтини! Продажба! Купи 5 Добие 1 Слободен! затворање. `+Инструкции За перење, машина за перење, миење раце е најпосакувана, не пеглајте или избелувајте, закачете или исушете на воздух. ①Прилики погоден За одмор, патување, секојдневен живот, секојдневно излегување, спорт, училиште, забава, клуб насекаде. Тоа е најдобар подарок за вашето момче, пријател, татко, идеален за активности на отворено, шопинг итн. ● Материјал : Полиестер/Памук. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. машка маица краток ракав, соодветна јакна, фармерки, шорцеви, панталони, слаби панталони, лабави панталони. ● Прилика : Спортска И Рекреативна Маица, погодна за спорт, фитнес, туризам, одмор, собирање со пријателите, носење дома, секојдневно слободно време, шопинг и други прилики. Дизајн на стил : машка маица со кратки ракави/машка маица со долги ракави/Машка кошула/машки поло маици/машка летна маица со кратки ракави/Машка есенска маица /машка црна маица/Машка Бела маица/Машка Хавајска кошула/Машки џемпер/машки топ/машка спортска маица/Машка памучна и ленена маица/маица обични мажи/машка кошула Со Ревер/Машка кошула со тркалезен врат/кошула со пруги//боемска блуза. ● Пред да нарачате, се надевам дека внимателно ќе ја прочитате табелата со големини. Ако откриете дека не е погоден по купувањето, ве молиме испратете ни е-пошта, ќе се потрудиме да ги решиме проблемите. Ве молиме дајте ни можност да го решиме секој проблем. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ● Предлог за перење : ладна вода, неутрален детергент, закачете се да се исуши, измијте ги рацете колку што е можно повеќе. Ако е потребно перење во машина, ве молиме превртете ја облеката и ставете ја во кесата за перење. За забрзување и Забрзување : 3-7 работни дена. Стандардно време на испорака : 7-15 работни дена. Испорака во рок од 48 часа. Псж ако претпочитате лабаво вклопување, ве молиме купете поголема големина. За детали за големината, ве молиме погледнете ги информациите за големината во описот на производот или табелата со големини на последната слика.

Особините