.

Telegaming Moto G7 Case, Moto G7 Plus Case, со фабрика за клип -клип на екранот, магнетски прстен, магнетски ринг -ринг -удар, отпорен на тешки оклопни телефонски куќиште за моторола мо?

Telegaming Moto G7 Case, Moto G7 Plus Case, со фабрика за клип -клип на екранот, магнетски прстен, магнетски ринг -ринг -удар, отпорен на

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

★ Специјално дизајниран за Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus ★ Совршено вклопување со прецизни исечоци Овозможете пристап до сите копчиња и пристаништа без да го отстраните Casser. ★ Заштита на двојни слоеви : Заштитете го вашиот телефон од гребење, прашина, судири, случајни капки и абразија. ★ Вградениот прстен може да ве натера да го поставите прстот, лесен за носење и спречување на лизгање на телефонот. Во средината на прстенот има кружно железо кое може да ја привлече магнетната заграда за монтирање, совршена за GPS навигација со автомобили. ★ 5 функции во 1 случај : 1. Изграден во прстен штанд за лесно зафаќање; 2. Еден дополнителен клип за вртливата футрола може да го кликне на вашиот појас; 3.Со метална плоча која може совршено да работи со држачот на магнет; 4. Изградено во Chickstand на повлекување може да го задржи вашиот телефон на бирото за да го гледате Видел; 5. Двоен слој за одбрана, надворешниот компјутер и внатрешниот TPU обезбедуваат совршена заштита на телото, многу цврста и безбедна. ★ Специјално дизајниран за Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus. ★ Совршено вклопување со прецизни исечоци Овозможете пристап до сите копчиња и пристаништа без да го отстраните Casser. ★ Заштита на двојни слоеви : Заштитете го вашиот телефон од гребење, прашина, судири, случајни капки и абразија. ★ Вградениот прстен може да ве натера да го поставите прстот, лесен за носење и спречување на лизгање на телефонот. Во средината на прстенот има кружно железо кое може да ја привлече магнетната заграда за монтирање, совршена за GPS навигација со автомобили. ★ 5 функции во 1 случај : 1. Изграден во прстен штанд за лесно зафаќање; 2. Еден дополнителен клип за вртливата футрола може да го кликне на вашиот појас; 3.Со метална плоча која може совршено да работи со држачот на магнет; 4. Изградено во Chickstand на повлекување може да го задржи вашиот телефон на бирото за да го гледате Видел; 5. Двоен слој за одбрана, надворешниот компјутер и внатрешниот TPU обезбедуваат совршена заштита на телото, многу цврста и безбедна. Telegaming Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus Case 100% Нов 3 во 1 Комбо футрола кутија со прстен на прстенот Материјал : Премиум Цврста пластична / мека гумена Производ Карактеристики : Количина : 1 ✔180 Степен Сним за вртење на столб ✔magnetist Вшмукување : Може да се adsorb магнетна заграда , Совршено за навигација со автомобили GPS ✔Shell и Holster се и црна ребра со чувство како гума за не-лизгачки зафат, со вграден удар во киксот и прстенот со прсти што е совршен за без раце без употреба на вашиот телефон.

Особините