.

Мгп Дебеломер Опфаќа 12043sdd4rd Дебеломер Покритие Со Црвен Прав Палто Заврши,

Мгп Дебеломер Опфаќа 12043sdd4rd Дебеломер Покритие Со Црвен Прав Палто Заврши,

DEN 2400.00

Стока
Достапно е за нарачката

АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Од Воздушна Класа, не се користи пластичен материјал Висококвалитетни капаци за алуминиумски сопирачки во комбинација со клипови од нерѓосувачки челик специфични за возилото и обложени во прав за издржливост за подобрување на изгледот на вашите тркала. ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА ИНСТАЛАЦИЈА : Патентираниот систем за прицврстување го прави инсталирањето на капаците на дебеломер на сопирачките брзо и лесно. Не се потребни лепила или модификација на дебеломер. Лесно отстранување за сервисирање или одржување на сопирачките. Време На Инсталација На Капакот на дебеломер : 1 час. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : капаците на дебеломер МГП се тестираат за безбедност и квалитет за да се произведат најдобрите капаци за дебеломер. Нашите алуминиумски капаци за дебеломер на сопирачките се дизајнирани да ја пренасочат топлината подалеку од вашите сопирачки и надвор низ горниот дел од дебеломер. Официјално Лиценциран од големите производители на автомобили.

Особините