.

Носач за миленичиња, Мекостран Носач За Патувања За Миленичиња За Мачки Кучиња Кученце, Ѕвездено Небо Птица Планета Шема

Носач за миленичиња, Мекостран Носач За Патувања За Миленичиња За Мачки Кучиња Кученце, Ѕвездено Небо Птица Планета Шема

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см/17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Кучиња е Изработен ОД 900д Оксфордска Ткаенина, Најлонски Материјал за Мрежи. Удобно И Издржливо. ● Удобна Пренослива Торба За Миленичиња Што Се Преклопува : Погодна за Патување, Кампување И Така Натаму. Обезбедете Му На Вашето Домашно Милениче Луксузно Место за Одмор. Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Висококвалитетни Материјали и Извонредна Изработка. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате.

Особините