.

Личи Полка Точки Санитарна Салфетка Торба За Складирање Пренослив Период Комплет Торбичка Торбичка За Менструална Чаша За Менструација Торба Со Патент Санитарна

Личи Полка Точки Санитарна Салфетка Торба За Складирање Пренослив Период Комплет Торбичка Торбичка За Менструална Чаша За Менструација

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Заштитете Ја Приватноста : торбичката за санитарни салфетки може да ја заштити вашата приватност за време на пратеникот и нема да се чувствувате непријатно кога ќе ја ставите директно на масата Разноврсна Употреба : оваа торба е совршена за чување женски специјални предмети, како што се хигиенски салфетки, тампони, влошки, менструални чаши и многу повеќе. Покрај тоа, може да се користи и за чување слушалки, кармин, клучеви, накит, полначи и други ситници во секојдневниот живот. Најдобар Подарок За Девојчиња : како прв подарок на менархата на девојчињата, ставете хигиенски салфетки однапред за итни случаи. Добар помошник е да избегнуваме срам за време на менструацијата, а тоа е и чувство наitualуал во нашиот живот. Димензии : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи, со 1 голем џеб и 1 мал оддел, може да собере 10 до 15 хигиенски салфетки. Материјал : спојката за санитарна салфетка со патент е изработена од ткаенина за собирање, сунѓер, оксфордска ткаенина, која има добра издржливост; патентот е мазен и лесен за отворање и затворање. Како торба за производи за женска хигиена, нашите производи се модерни и извонредни по изглед, со слатки и едноставни дизајни на модели, а различните дизајни на модели исто така ви овозможуваат различни избори.

Особините