.

Најк Машки Термо Тренинг Дуксер Темно Сива Хедер/Црна Големина Голема

Најк Машки Термо Тренинг Дуксер Темно Сива Хедер/Црна Големина Голема

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Најк терма ткаенина се заклучува во топлина за да ви помогне да се загреете. Ergономските шевови овозможуваат природен опсег на движење. Аспираторот за нуркање е прилагодлив за прилагодено покривање. Дизајнот на пуловер овозможува лесно вклучување и исклучување.

Особините