.

SSSR AC / DC Адаптер За КОЦКА U80GT iWork 8 iWork8 8 Таблет компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Дома Полнач Влез: 100-240 VAC Во Светот Употреба Електрична Мрежа PSU

SSSR AC / DC Адаптер За КОЦКА U80GT iWork 8 iWork8 8 Таблет компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Дома Полнач Влез: 100-240 VAC

DEN 244.00

Стока
Достапно е за нарачката

Влез : 100 V-240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач/Кабел За Напојување На Ѕидот Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (не-ОЕМ). Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. SSSR AC / DC Адаптер За CUBE U80 GT i Work 8 i Work8 8" Кабел За Напојување Со Таблет КОМПЈУТЕР Кабел Ps Ѕид Домашен Полнач Влез : 100-240 VAC Ширум Светот Користете Електрична МРЕЖА PSU. SSSR AC / DC Адаптер За CUBE U80 GT i Work 8 i Work8 8" Кабел За Напојување Со Таблет КОМПЈУТЕР Кабел Ps Ѕид Домашен Полнач Влез : 100-240 VAC Ширум Светот Користете Електрична МРЕЖА PSU.

Особините