.

Артмис Бар Приврзок Ѓердан Злато Долго И-Ѓердан Нежен Лариат Синџир Накит За Жени И Девојки

Артмис Бар Приврзок Ѓердан Злато Долго И-Ѓердан Нежен Лариат Синџир Накит За Жени И Девојки

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

Бар Приврзоци Ѓердани : Легура,затворач за канџи од јастог, чувајте ја бојата под сува средина долго време Жените долг ѓердан имаат слободна големина.Рачно изработени предмети.Погоден за жени/возрасни/девојки. Минималистички И Мода, а самиот дизајн на ѓердан е убав и многу поубав лично.Можете да добиете многу додатоци од вашите пријатели. Вкусен ѓердан едноставен и гламур. Совршен за секој ден, но и за излегување.Златна И Сребрена Боја. Политика за враќање : се надеваме дека ќе ви се допадне купувањето, но ако сакате да вратите ставка, само следете ги чекорите подолу. Сите враќања мора да бидат во првобитната состојба. Долга Мода и Минимален Ѓердан за жени за квалитетот : нашите додатоци се рачно украсени со занаетчиска вештина, барајќи дури 8 часа напор. Секој ѓердан е смислено дизајниран да му ласка на вашиот стил и изработен со најголема грижа.

Особините