.

Кабилок Метална Кофа Метална Корпа 10 ПАРЧИЊА Контејнери Пластични Транспарентни Тегли Со Кофа за Складирање Со Капаци И Рачка ЗА Самостојно Правење Производи За У

Кабилок Метална Кофа Метална Корпа 10 ПАРЧИЊА Контејнери Пластични Транспарентни Тегли Со Кофа за Складирање Со Капаци И Рачка ЗА Самостојно Правење

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Дебел и цврст рачен дизајн, лесен и лесен за носење, добрата цврстина не е лесна за носење Храна одделение пп материјал, безбедна и здрава употреба, може да се рециклира. Покријте цврсто, навалете и тресете без истекување ( не може да се преврти долго време ). Транспарентно тело на барел, јасно можете да ја видите содржината внатре. Широко се користи во домашно складирање, складирање играчки, пакување подароци, забави, продавница за млечен чај, кафуле, продавница за шеќерна вода, продавница за слатки пијалоци, продавница за овошје и други прилики. Опис ова Се транспарентни кофи за складирање, а исто така и контејнери за пијалоци, кои се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и можат да се користат долго време. Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи тие се прекрасни подароци за загревање на куќата. Доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина. Карактеристики-Боја : Транспарентен-Материјал : Пп-Големина ( 300мл) : Околу 9. 75 инчи - пп материјал за Храна, безбедна и здрава употреба, може да се рециклира.

Особините