.

G&засилувач;J Сала Алатки S0476BM Hss Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 1 Должина На Сечење, 1.7/8 Дијаметар На Предметот, 3/4 Дијаметар На Стеблото

G&засилувач;J Сала Алатки S0476BM Hss Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 1 Должина На Сечење, 1.7/8 Дијаметар На Предметот, 3/4 Дијаметар

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од корозија Дизајниран за Употреба На магнетна вежба за вежбање и основни вежби. Земја на потекло : Сад. Алатките G&J Hall Powerbor Прстенест Секач со завршница за изведба На Blumax нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од корозија.

Особините