.

Кабилок 2 парчиња Оган Ѕид Трислојни Масла Мулти-Стојат Употреба Козметички Нокти Повеќеслојни Лебдечки Козметика За Уметност Таа Акција Ниво Мет Решетката Диспл?

Кабилок 2 парчиња Оган Ѕид Трислојни Масла Мулти-Стојат Употреба Козметички Нокти Повеќеслојни Лебдечки Козметика За Уметност Таа

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

железо ИЗЛОЖБА НА ЕКРАНОТ стоипроизводот има разумен дизајн на структурата и добра стабилност, така што можете да го користите со доверба. ЕСЕНЦИЈАЛНО МАСЛО ДИСПЛЕЈ стојатВрвен квалитет со практичен дизајн за долгорочна употреба, правејќи ја вашата козметика да се чува во ред. МУЛТИ-КОЗМЕТИЧКИ РЕШЕТКАТА структурата е едноставна, лесна за складирање и земање и има доволно простор за складирање. КАРМИН стојат изгледот е извонреден и има добар декоративен ефект. исто така добар избор за салони за нокти. УСНА ХОЛД ОГАНЗЕСел пемиум н ми за веа - ста и лонг-г употреба, веа и ш стејн. ИЗЛОЖБА НА ЕКРАНОТ стоипроизводот има разумен дизајн на структурата и добра стабилност, така што можете да го користите со доверба. ЕСЕНЦИЈАЛНО МАСЛО ДИСПЛЕЈ стојатВрвен квалитет со практичен дизајн за долгорочна употреба, правејќи ја вашата козметика да се чува во ред. МУЛТИ-КОЗМЕТИЧКИ РЕШЕТКАТА структурата е едноставна, лесна за складирање и земање и има доволно простор за складирање. КАРМИН стојат изгледот е извонреден и има добар декоративен ефект. исто така добар избор за салони за нокти. УСНА ХОЛД ОГАНЗЕСел пемиум н ми за веа - ста и лонг-г употреба, веа и ш стејн. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На решетката За складирање-Големина : Околу 27,00Х17, 50Х13, 00см/ 10, 61Х6, 88Х5, 11 инчи. - Материјал : Железо. - За вашите женски пријатели, ова може да биде добар избор за подарок, и тие ќе го направат тоа многу.

Особините