.

IULJH Преносни Звучник Бар Компјутерски Звучник 4D Стерео Хифи Звук Жичен Компјутер Звучна Лента USB Напојува Звучник Звучник ЗА КОМПЈУТЕР ТВ

IULJH Преносни Звучник Бар Компјутерски Звучник 4D Стерео Хифи Звук Жичен Компјутер Звучна Лента USB Напојува Звучник Звучник ЗА КОМПЈУТЕР

DEN 2386.40

Стока
Достапно е за нарачката

Мулти-компатибилен, може да работи добро со секој уред кој има стандарден аудио приклучок од 3,5 мм и USB приклучок, како ШТО се КОМПЈУТЕР / лаптопи / паметни телефони / таблети и така натаму Неговиот квалитет на звук е одличен бидејќи го одржува квалитетот на звукот дури и ако ја зголемите јачината на звукот. Приклучете и играјте, со контролер на кабелот, лесно прилагодете ја јачината на звукот. Одлична опција за љубителите на електроника, исто така совршена за испраќање како подарок. Компактна големина, заштеда на простор, што ви дава поголема погодност. Мулти-компатибилен, може да работи добро со секој уред кој има стандарден аудио приклучок од 3,5 мм и USB приклучок, како ШТО се КОМПЈУТЕР / лаптопи / паметни телефони / таблети и така натаму.Неговиот квалитет на звук е одличен бидејќи го одржува квалитетот на звукот дури и ако ја зголемите јачината на звукот.Приклучете и играјте, со контролер на кабелот, лесно прилагодете ја јачината на звукот.Одлична опција за љубителите на електроника, исто така совршена за испраќање како подарок.Компактна големина, заштеда на простор, што ви дава поголема погодност.

Особините

Material:
ABS
Connectivity Technology:
3.5mm Audio Cable, USB
Color:
Black
Power:
USB / 5V 600mA
Output Power:
3W
Separation:
≥ 35dB
SNR:
≥ 65dB
Frequency Response Range:
30Hz-15KHz
Channel:
2.0
Item Size:
approx. 315 * 60 * 57mm
Package Size:
approx. 348 * 120 * 85mm
Package Weight:
approx. 471g
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
PC Soundbar, Wired and Wireless Computer Speaker Home Theater Stereo Sound Bar for PC, Desktop, Laptop, Tablet, Smartphone :