.

10-1-6500005168 ЕКСПРЕС од DHL 120g Мадам Луиз Сапун Brightamin C &засилувач; Е Надополнува Влага Зрачи Забавува Стареење Сет 10 Парчиња AMZ728 Од Tumtimshop [Добијте Бесплатен Подарок За Уб?

10-1-6500005168 ЕКСПРЕС од DHL 120g Мадам Луиз Сапун Brightamin C &засилувач; Е Надополнува Влага Зрачи Забавува Стареење Сет 10 Парчиња AMZ728

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Екстракт од моринга : Хидрирање, ја штити кожата, ги намалува старечките и сончевите дамки, го забавува процесот на стареење, ги спречува запушените пори и ја смирува иритацијата Екстракт од календула : Антиоксиданси, промовирање на намалување на иритациите на кожата, навлажнувачки. Којична Киселина : го намалува видливото оштетување на сонцето, старечките дамки и лузните и ефектот против стареење на кожата и сјајот на кожата. Витамин Ц : колаген, сјаен, Ја Намалува промената на бојата. Ја надополнува кожата ОД УВ, Мазна кожа. + Масло од портокал : Антиоксиданси, ги намалуваат пигментите и меланинот и промовираат јасност, сјај и мазност.

Особините