.

Комплет Од 10 парчиња Мулти Боја Златар Стил Фина Точка Микро Пинцети

Комплет Од 10 парчиња Мулти Боја Златар Стил Фина Точка Микро Пинцети

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Произведено од Нерѓосувачки челик Со Врвен Квалитет АИСИ 420 Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квалитет, ИСО 13485, Фда и други Стандарди за Квалитет. Мазна завршница заistanceетска и отпорност на корозија. Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при Спроведување На Клиничката Процедура. Нерѓосувачки Челик со врвен Квалитет со Супериорна Изработка. Цврста Контрола На Квалитетот. Ултразвучно Чистење. 100% Гарантирано Задоволство За Враќање На Парите.

Особините