.

Топла Тркала Песна Градител Директно Песна Во Собата, 37 Компонента Делови &засилувач; 1: 64 Скала Играчка Автомобил

Топла Тркала Песна Градител Директно Песна Во Собата, 37 Компонента Делови &засилувач; 1: 64 Скала Играчка Автомобил

DEN 736.00

Стока
Достапно е за нарачката

Кул комбинација На Топла Тркала песна и еден автомобил за голема прилагодување забава Вклучува 18 конектори за патеки : асортиман на 9-инчна патека, 12-инчна патека и конектори за патека. Поврзува со Други топла тркала песна сетови (продаваат одделно) за тони возбудлива, зашеметување забава!. Со неверојатни 15 стапки на патеката, Тоа Е Топла Тркала прилагодено дејство како никогаш досега невидено! Вклучен е еден Автомобил Со Топли Тркала, така што забавата со вртење започнува веднаш. Вклучува 12 парчиња 9-инчен песна, шест парчиња 12-инчен песна и 18 песна конектори. Испрати Вашиот топла Тркала автомобил минирање по должината на патеката и забрзување преку правци. Или тестирајте ја брзината на другите автомобили во вашата колекција за да видите кој има што е потребно за да победи на трката. Поврзете се со Други топла тркала песна сетови (продаваат одделно) за тони возбудлива, зашеметување забава! Секој продаден одделно, предмет на достапност.

Особините