.

PXN X9 Борба Џојстик, Аркадни Стап Со Турбо &засилувач; Макро И Dp/LS/RS Функции, Компатибилен АНДРОИД ТВ, КОМПЈУТЕР, PS3, PS4, Xbox One, Xbox Серија X|S, Nintendo Прекинувач

PXN X9 Борба Џојстик, Аркадни Стап Со Турбо &засилувач; Макро И Dp/LS/RS Функции, Компатибилен АНДРОИД ТВ, КОМПЈУТЕР, PS3, PS4, Xbox

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

●ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН q : Компатибилен Со Xbox one/Xbox Серија X, S/PC/PS3/PS4/Nintendo Switch/ANDROID TV Поддржете Ја Аудио комуникацијата На Xbox one и PS4. На распоредот не му е потребен возачот. ●ЦЕЛОСНО СПОСОБНА КОНСТРУКЦИЈА со МО : Изградена За ентузијасти за модифицирање, прилагодете ги џојстикот и копчињата за да одговараат на вашиот стил на игра. (Аркадна борба стап x1, упатство за употреба x1, шрафцигер x1, кабел за полнење на податоци x1, Дополнително копче x2). Аркадна борба стап x1. Упатство за употреба x1. Кабел за податоци за полнење x1. Дополнително копче x2. Содржина На Пакетот : . Аркадна борба стап x1 User прирачник x1 Screwdriver x1 Charging податоци кабел x1 Extra копче x2.

Особините