.

Комплет За Алатки За Апликација за трепки, Чешел За Трепки Мини Лажни Трепки Сепаратор Апликатор За Виткање Пинцети Екстензии Клипови Трепки Комплет За Пријатели ?

Комплет За Алатки За Апликација за трепки, Чешел За Трепки Мини Лажни Трепки Сепаратор Апликатор За Виткање Пинцети Екстензии

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

●4 ВО 1 КОМПЛЕТ ЗА АЛАТКИ за ТРЕПКИ q : комплетот алатки за апликатор за трепки содржи два виткачи за трепки, алатка за апликатор за трепки, чешел за трепки,ова е збир на алатки за трепки кои можат подобро да ви помогнат да ја завршите деликатната шминка, лесно можете да добиете привлечна шминка за очи ●Сепаратор За Чешел За трепки Q : Металниот Чешел За Маскара за Заби се одвојува е совршен за одвојување на трепките од грутките на маскарата, за да се создадат убави, одделни, нескршени трепки.Лесен и лесен за држење, лесен за чување во чантата за шминка. ●Алатка За Апликатор За лажни Трепки Q : со поширока контактна површина, апликаторот за лажни трепки овозможува лесна и прецизна контрола на трепките за носење, како за целата лажна трепка,така и за индивидуалните лажни трепки, нанесете ги магнетните трепки за неколку секунди. ●Практичен Виткач за Трепки q : со ултра широк агол и дизајн на лак, може подобро да одговара на обликот на очите без да го исечете очниот капак.

Особините