.

Мачка Дрво Кула, 39, со Кадифен Кондоминиуми, Гребење Пост, Играчка, Кафеава

Мачка Дрво Кула, 39, со Кадифен Кондоминиуми, Гребење Пост, Играчка, Кафеава

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

16 специјална голема просторија за дебели мачки, Силна и стабилна основа, зголемената основа не е лесно да се собори. Влакнести и издржливи ткаени сисали природно инспирираат гребење. Мека фланелета, висококвалитетен мек кадифен материјал, зимата нема да биде студена. Заштитете го вашиот мебел од гребење,Играчки За Мачки, донесете играчка за мачки, стимулирајте го интересот на мачките. Без мирис, изработен од материјал што може да се рециклира. Вовед : Кулата За Мачки е модерна алатка за миленичиња за обезбедување пространа просторија каде што мачките можат целосно да уживаат. Она што особено го препорачуваме денес е само нашиот Држач за Качување 39 Мачки Кула Мачка Дрво Кафеава! За дизајнот на кулата за мачки, стабилноста е најважната работа. Нашата кула за мачки овде, усвојувајќи дрво и јаже од висока класа, обезбедува одлична издржливост и удобност. Тоа и овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да остане стабилно.

Особините