.

Пинцетите За Продолжување на трепките За Волуменски Трепки Ги Прават Вентилаторите Професионални Алатки За Пинцета Прецизен Нерѓосувачки Челик 45 Мега Закривен А?

Пинцетите За Продолжување на трепките За Волуменски Трепки Ги Прават Вентилаторите Професионални Алатки За Пинцета Прецизен Нерѓосувачки

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

☼ Одличен Дизајн Со Долг Зашилен Врв : врв на пинцети долги 17 мм, за да можат лесно да соберат волумен продолжување на трепките и правење вентилатори,пинцетите за трепки користат ergономски дизајн и се чувствуваат добро и цврсто во рака и спречуваат замор што може да предизвика по продолжена употреба ☼ Високо Затворање : Фин врв целосно затворен без јаз, тие можат совршено да изберат продолжување на трепките со волумен. Со Својата висока прецизност зашилена, пинцетата за трепки за екстензии може да се заклучи на своето место кога ќе се притисне цврсто и добро за избор, изолирање и подигање на трепките. Користи Висококвалитетни Материјали : Пинцетите Со Хигу трепки се направени со нерѓосувачки челик од хируршки степен, издржлив материјал кој нема да се наведнува или ' рѓа, Антимагнетен, Антистатички, Анти-киселина. Златните пинцети имаат совршено усогласени краци кои обезбедуваат лесен и удобен стисок. Фин врв целосно затворен без јаз, со Неговата висока прецизност зашилена, пинцетите за трепки за екстензии можат да се заклучат на своето место кога ќе се исцедат цврсто и добро за избор, изолирање и подигање на трепките.

Особините