.

6 Парчиња Патни Четки За Заби Преклопна Преносна Четка За Заби Преклоплива Четка За Заби Што Се Склопува Ранец Четка За Заби Преклопете Ја Четката За Заби Со Вграде?

6 Парчиња Патни Четки За Заби Преклопна Преносна Четка За Заби Преклоплива Четка За Заби Што Се Склопува Ранец Четка За Заби Преклопете

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Вклучен пакет : она што ќе го добиете е 6 парчиња мини четки за заби со различни бои, вклучувајќи жолта, зелена, светло сина, сина, темно сина и црвена, лесно се разликува бојата што ја користите вие и членовите на вашето семејство Преклопен и пренослив : малата четка за заби е едноставна за преклопување; нормалната големина е околу 7,1 инчи, а големината на преклопување е околу 4,3 инчи, компактна и лесна, што може да се чува во вашите козметички кеси, погодно за земање заедно. Функција отпорна на нечистотија : откако ќе ја преклопите четката за заби за пешачење, главата на четката е покриена со пластична кутија за да не мора да се грижите дали ќе се извалка или стисне во вреќата; и има 3 мали дупки во куќиштето кои помагаат четката да се исуши. Служејќи ви долго време : детската четка за заби е изработена од пластика, може да се пере и еднократно, внимателна и сигурна, не е лесна за кршење, со мека и тесна глава на четка, удобна за употреба.

Особините