.

СТРЕБИТО Вшмукување Чаши Тешки 2 Парчиња Алатка За Вшмукување Чаши На Екранот за iMac, iPhone, MacBook, iPad, ТВ, Телефон, Лаптоп, Компјутер, Таблет, Отстранувач На Лцд-Екран, Мал

СТРЕБИТО Вшмукување Чаши Тешки 2 Парчиња Алатка За Вшмукување Чаши На Екранот за iMac, iPhone, MacBook, iPad, ТВ, Телефон, Лаптоп,

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало лизгање може да доведе до еден тон проблеми. Можете да ја користите алатката ЗА вшмукување чаша СТРЕБИТО за да избегнете пукнатини и оштетувања. Овие мали вшмукувачки чаши беа дизајнирани за електроника, совршени за лцд-екрани на имак, ТВ, мобилен телефон, таблет и многу повеќе. ●СИЛНА ВШМУКУВАЧКА ЧАША вклучува 2 ПАРЧИЊА мини вшмукувачки чаши со дијаметар од 2,18 инчи за безбедно држење и кревање дисплеи и стаклени панели од се што има потреба од кревање тешки работи. Мини вдлабнатината е изработена од издржлива гума која формира позитивен стисок на чисти, мазни, непорозни површини. Секој може да собере до 6 килограми (13 килограми). ●СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА за ИЗРАБОТЕНА ● рачката на вшмукувачката чаша за вдлабнување е designedономски дизајнирана и изработена од цврст АБС материјал за оптимална цврстина и екстремна издржливост. Специјално формулирани гумени рампа стапчиња посилни и подолги. Мекото гумено стапало е нежно на површините и нема да го изгребе или наруши вашиот екран или стакло. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● Отстранете ги сите потребни завртки од вашиот уред и преклопете ја рачката на вшмукувачката чаша i Mac. Чувајте ја гумата добро заедно со екранот. Стиснете ја рачката затворена за вшмукување, потоа фатете ја рачката и повлечете го екранот нагоре. Кога рачката се ослободува и се враќа во отворена положба, вшмукувачката рачка се ослободува.

Особините