.

Постелнина Памучно Платно Платно - Ајкула, Наутички, Океан, Бела, Сива, Морнарица, Чекан, Ајкули, Бебе Момче, Платно За Животински Принт Со Лажица

Постелнина Памучно Платно Платно - Ајкула, Наутички, Океан, Бела, Сива, Морнарица, Чекан, Ајкули, Бебе Момче, Платно За Животински

DEN 1318.40

Стока
Достапно е за нарачката

Секоја подлога е направена по нарачка во САД и има преклопен раб, митралезни агли и детали со двоен врв во бела нишка Комплетот за подлога содржи 2 подлоги. Дизајнот е прикажан на едната страна. Димензии : 19 "х 13". Оригинален Дизајн Авторски Права : Андреа Лорен. Комплет од два печатени платнени подлоги од 13" х 19". Совршен за специјални прилики, настани и секојдневна употреба. Секој подлога за поставување има преклопен раб, митрирани агли и детали за двојно шиење во бела нишка. Сите комплети за подлога се дизајнирани од независни уметници, од целиот свет, и печатени и сошиени во САД. Оригинален Дизајн Авторски Права : Андреа Лорен.

Особините