.

ПОДАРОЦИ ЗА МИКСЈОЈ ЗА Најдобар Пријател, Приврзок За Пријателство-2 парчиња Ние Сме Најдобри Пријатели Розови Синџири За Клучеви Накит За Тинејџерки Жени Соработ?

ПОДАРОЦИ ЗА МИКСЈОЈ ЗА Најдобар Пријател, Приврзок За Пријателство-2 парчиња Ние Сме Најдобри Пријатели Розови Синџири За Клучеви Накит

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

Подарок за најдобар Пријател - " ние Сме најдобри пријатели затоа што сите други цицаат " Розови Синџири За Клучеви За Ветување-Откако Ќе Го Носам, ветувам каде и да одиме, што и да правиме, секогаш ќе бидам тука за тебе, и се ќе биде ВО РЕД! Тоа Е Нашето Розово Ветување!. Ова е одличен подарок за вашиот најдобар пријател кој има смисла за хумор. Одличен забавен подарок за девојката пријателка, најдобра пријателка или најдобра во вашиот живот.Кажете му на вашиот најдобар пријател или сакана личност дека сте благодарни за него или неа со овој приврзок за клучеви. Совршено е за секое време кога размислувате за нив. Доаѓа со кадифена торбичка, подготвена за подароци. Материјал - Нерѓосувачки Челик : не оцрнувајте, не ' рѓосувајте и не менувајте color.It е без олово и без никел.

Особините