.

Некмате Деколте Шаблон За Бричење И Водич За Средување На Косата | Берберски Стил Самостојно Сечење, Трим и Бричење Користете За Прави Линии | Нелизгање, Силикон Без

Некмате Деколте Шаблон За Бричење И Водич За Средување На Косата | Берберски Стил Самостојно Сечење, Трим и Бричење Користете За Прави

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Исечете И Избричете Рамномерна Линија-Дизајнирана да ви помогне да ја одржувате фризурата свежа и чиста помеѓу патувањата до берберот, овој шаблон за коса на вратот гарантира блиско, рамномерно бричење или средување околу тилот благодарение на линеарниот дизајн Нелизгачки, Репозиционирачки Опсег - силиконот со врвен степен цврсто се прилепува на кожата и го прави нашиот шаблон за бричење полесен за употреба на високи или ниски деколте, што ви овозможува да го прилагодите преку предниот дел на брадата или под агол преку носот. Погодност Без раце - Заедно Со останување на место додека ја навалувате или повеќе главата за да се прилагодите на бричот, машината за бричење или ножиците, не му требаат дополнителни раце за да ја држите нагоре, за да можете сами да ја исчистите линијата на вратот за помалку од 1 минута. Долг, Густ, Флексибилен Силикон-Изработен со високо-флексибилен, безбеден за кожата, силикон, нашиот водич за тример за долга коса од 8,5" е дебел 0,4" за да се осигура дека жилетите не се лизгаат под шаблонот и не ја расипуваат вашата линија или оштетете ја лентата за долгорочна употреба. Пренослив и Лесен За Чистење – нашиот шаблон за коса на вратот лесно може да се вклопи во фиоките за бања или тоалетна торба за полесно да ја освежите фризурата дома или кога патувате за одмор или бизнис. Секогаш добивајте јасна, чиста линија за бричење на задниот дел од вратот без никаква помош благодарение на разноврсниот Шаблон за Бричење На Деколте Некмате. Одењето кај берберот секој пат кога ви треба исчистена линија на вратот може да биде и скапо и одзема многу време. И барањето од вашата девојка, сопруга или мајка да ви помогне често доаѓа со свои предизвици. Затоа го создадовме Шаблонот За Бричење На Деколте Некмате, флексибилна силиконска лента што се лизга преку лицето и вратот за да ви овозможи да добиете совршена линија за Бричење со поддршка без раце, лесна за управување. Едноставно го лизгате водичот за бричење преку главата, создавате идеална линија долж задниот дел на вратот и користите брич, тример, ножици или електричен брич за да ја исчистите косата и да изгледате одлично за само неколку минути. Брз, лесен и целосно без раце, тоа е најдобриот избор за одржување на вашата линија на коса да изгледа одлично секој ден. Детали за производот : Шаблонот За Бричење На Линијата На Вратот Се Прилагодува На Високата Или Ниската Стабилност И Удобност На Нелизгање На Деколтето Подебел, Добро Дефиниран Раб (0,4") Една Големина Најмногу Одговара(XL 8,5") Безбедна И Без Латекс Дома Или Патување Користете Лесен За Чистење И Одржување На Доверливо Задоволство Со Бесплатни Приноси И Гаранција За Враќање На Парите Во Очекување Чувајте го деколтето чисто и добро чувано со шаблон за бричење на деколте без раце некмате Со Кликнување На "Додај Во Кошничка" Погоре Сега.

Особините