.

Герила Силиконски Случај За Тексас Инструменти ТИ 89 Титаниум Графика Калкулатори

Герила Силиконски Случај За Тексас Инструменти ТИ 89 Титаниум Графика Калкулатори

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Заштитете Го Вашиот Калкулатор За Графикони Направено од висококвалитетен силикон што не може да се кине. Лесен пристап до сите копчиња. Герила е бренд број 1 на додатоци за калкулатори. Ве молиме запомнете : Производот е само случај. Калкулатор не е вклучен. Заштитете го вашиот калкулатор за графицирање со нашите врвни квалитетни целосно обвиткани силиконски кутии. Модерно дизајниран Од герила-лидер во додатоците за калкулатори, овој случај е произведен со најквалитетен силикон и обезбедува крајна заштита.

Особините