.

200 парчиња Демон Убиец Аниме Налепници, Водоотпорни Винил Налепници Налепници За Лаптоп Шише Со Вода Телефон Багаж Гитара

200 парчиња Демон Убиец Аниме Налепници, Водоотпорни Винил Налепници Налепници За Лаптоп Шише Со Вода Телефон Багаж Гитара

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ : опсегот на големината на налепницата е 5-7, 5 см / 2-3 инчи Погоден за велосипед, компјутер, браник, куфер, скејтборд, шлем, бележник итн. ВОДООТПОРЕН повторно не се задоволни со вашето купување, ве молиме кажете ни и ќе добиете ЦЕЛОСНА наплата или замена. Подарок за изненадување : Овие кул налепници и налепници се специјално дизајнирани за љубителите На Аниме и манга.Ова е совршен подарок (Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, роденденски подароци) за ентузијаст за аниме. Дефинитивно ќе бидете пофалени! Лесен За Употреба : донесете одлука каде да го залепите ова пакување налепници, исчистете ја површината и цврсто налепниците на површината на објектот. Изработен од висококвалитетен материјал, нема да остави остатоци. Ако сте го залепиле неправилно, само искинете го и може повторно да се користи, ве молиме не грижете се.

Особините