.

Виндокс 360 Керамичка Фонтана За Мачки, 2,1 Л Фонтана За Пиење Миленичиња За Мачки И Кучиња, Порцелан Од Фонтана За Мачки, Диспензер За Вода За Мачки Со Филтер За Активи

Виндокс 360 Керамичка Фонтана За Мачки, 2,1 Л Фонтана За Пиење Миленичиња За Мачки И Кучиња, Порцелан Од Фонтана За Мачки, Диспензер

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Фатете ги сите видови коса и остатоци Отстранете ги лошите вкусови или мириси. Омекнете ја водата. ●Висококвалитетна Керамика со Голем Капацитет од 70 мл.360 Керамичка Фонтана За Миленичиња е изработена од керамика, издржлива и отпорна на гребнатини. Тројно слободно паѓање дизајн потоци додадете повеќе кислород во свежа вода и привлечете ги вашите миленици да пијат повеќе. Исклучително Тивко : звукот на водата што паѓа е шепот-тивок. Фонтаната за мачки за кекси останува под 40 децибели кога работи. Ја користи потопната пумпа за безбедно и тивко работење. Премиум нисконапонската пумпа е цврста и сигурна. Лесен За Чистење И Безбеден За Миење Садови : порцеланот од фонтана за мачки има мазна површина и многу лесно се чисти со бришење без проблеми. Расклопувањето за чистење и одржување е едноставно. Систем за двојна Филтрација : фонтана за вода за мачки внатре. Системот за двојна филтрација користи заменлив филтер за јаглен за прочистување на водата, додека филтерот за пена ги отстранува влакната, нечистотијата и честичките од храната.

Особините