.

byAlegory Акрилик Нивоа Компактен Организатор Шминка | 9 Простор 3 Ниво Козметички Складирање

byAlegory Акрилик Нивоа Компактен Организатор Шминка | 9 Простор 3 Ниво Козметички Складирање

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

9 Простори за мали до поголеми компакти Направено од еден калап без залепени парчиња. Дизајниран со закосени рабови што резултира без остри рабови. Направено со чист кристален акрилик што го имитира изгледот на стаклото. Дизајниран со долен разгорен раб за стил и дополнителна стабилност. Одговара на мали до поголеми компакти со големи слотови. Дизајнот на нивоа овозможува лесно да се видат компактите од средниот и задниот ред. Зголемената висина на ѕидот овозможува стабилност при движење. Се вклопува во повеќето фиоки, како и на вашата суета. ДИЗАЈН на нивоа компактен организатор со 3 прегради по ред за да одговара на многу брендови со големина. НАПРАВЕНО ОД едно парче со најквалитетен кристален акрилик за беспрекорен јасен изглед и без залепени парчиња.11 H Инчи внатрешна слотови= 3. ОРГАНИЗИРАЈТЕ 9 индивидуални мали до поголеми компакти низ (3) нивоа. ДЕБЕЛИОТ акрилик со заоблени рабови нуди прекрасен изглед и чувство. СПАКУВАНО во мека заштитна пена во црна и метална сребрена кутија. Ова ОД алегорија премиум компактен организатор со акрилни нивоа доаѓа со 9 индивидуални простори за складирање на компакти за руменило со поголема големина, бронзер и сенки за очи. Овој организатор е прилагоден да одговара на широк спектар на декор, без разлика дали тоа е во вашата лична бања, суета област или вашиот салон нашите акрилни организатори со врвен квалитет се направени за визуелно стимулирање и истакнување на вашите производи за убавина.

Особините