.

PDGJG Ефикасни Шпорети Под Притисок Кујна Тенџере За Готвење Индукциски Шпорет Со Голем Капацитет Шпорет Под Притисок За Кујна Во Домашен Ресторан

PDGJG Ефикасни Шпорети Под Притисок Кујна Тенџере За Готвење Индукциски Шпорет Со Голем Капацитет Шпорет Под Притисок За Кујна Во

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изработен од супериорен материјал кој е безбеден и здрав Погоден за парење, пржење, правење супа, динстање, вриење. Висока ефикасност и заштеда на енергија, гответе храна за вас во најкус рок. Голема големина за мали домаќинства и придружни јадења, или каде било просторот е ограничен. Интегрално формираното дно на садот има брза спроводливост на топлина и еднообразно греење. Примена : Отворање пламен како што се гас, јаглен гас и јаглен оган. Боја : Сребрена.Материјал : Алуминиум.Големина : 22см, 24см, 26смприменлив број : 5-6 луѓе.Бруто тежина : 3,4 КГ. Изработен Од супериорен материјал кој е безбеден и здрав.Погоден за парење, пржење, правење супа, динстање, вриење.Висока ефикасност и заштеда на енергија, гответе храна за вас во најкус рок.Голема големина за мали домаќинства и придружни јадења, или каде било просторот е ограничен.Интегрално формираното дно на садот има брза спроводливост на топлина и еднообразно греење.

Особините