.

Тока-Надолу 16-23 Позадина1 Оге Тан/Портокалова/Кафеава Пластична Клип Јака, Широк Медиум

Тока-Надолу 16-23 Позадина1 Оге Тан/Портокалова/Кафеава Пластична Клип Јака, Широк Медиум

DEN 976.00

Стока
Достапно е за нарачката

Одговара на 16-23" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Живописна и смела, оваа прекрасна, полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Особините