.

Висока Ф Фреквенција Машина, Рачни Висока ф реквенција Машина со 6 Различни Цевки

Висока Ф Фреквенција Машина, Рачни Висока ф реквенција Машина со 6 Различни Цевки

DEN 463.84

Стока
Достапно е за нарачката

Qéw Пакетот Вклучува Овој сет има вкупно 6 парчиња за повеќекратна употреба во различни делови (Забелешка : производот не е стил на полнење, треба да го вклучите кабелот за напојување за користење, Благодарам!). Qw надградба на изгледот Q Обезбедува екран на екранот во боја, контрола На Допир. 9 нивоа на моќност изберете. Тековниот работен статус може точно да се прикаже. € ® Интелигентна Контрола ● Опремен со интелигентен систем за контрола на чипови. Го прави излезот на енергија поконцентриран и постигнува ефект на заштеда на енергија. (Ве молиме погледнете го видеото демо. €●Безбедносна Надградба●обезбеден е адаптер за напојување, кој е посигурен. Секогаш ја ставаме безбедноста на прво место. €®Meifuly Искрена Услуга●Широко се користи во салон за убавина и дома. Ние обезбедуваме една година гаранција за квалитет. Било какви проблеми или по продажбата на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Особините