.

К&засилувач; Х Производи За Домашни Миленици Лектро-Мека Надворешна Загреана Подлога За Замена На Капакот Руно Големи 25 Х 36 Инчи

К&засилувач; Х Производи За Домашни Миленици Лектро-Мека Надворешна Загреана Подлога За Замена На Капакот Руно Големи 25 Х 36 Инчи

DEN 1232.00

Стока
Достапно е за нарачката

ПОКРИЈТЕ САМО : Нашиот Лектро-Мек Заменски Капак е дизајниран да одговара На Големина К никогаш не ја покривајте вашата подлога со други материјали освен овој капак ГОЛЕМИНА : големи димензии 25 Х 36 Инчи и ќе одговара На К&Х Лектро-Мека Голема. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Лесно перење и нега, отстранливо и машинско перење!. БРЕНД НА КОЈ МУ ВЕРУВАТЕ : Дизајниран Од К&Х СО НАД 20 години искуство во создавање безбедни, иновативни, квалитетни производи за домашни миленици.

Особините