.

Sandisk 128gb Ултра Микро SDXC Мемориска Картичка Пакет Работи Со Samsung Galaxy A6, A6+, A8, A8 Ѕвезда ТЕЛЕФОН UHS-Јас Класа 10 Плус Сѐ, Но Stromboli Картичка Читач

Sandisk 128gb Ултра Микро SDXC Мемориска Картичка Пакет Работи Со Samsung Galaxy A6, A6+, A8, A8 Ѕвезда ТЕЛЕФОН UHS-Јас Класа

DEN 283.04

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува (1) sandisk 128gb micro SD картичка и (1) Сѐ, Освен Stromboli (TM) Читач На Микро Картички Компатибилен Со Samsung Galaxy Забелешка 8, Забелешка 9, И Забелешка Вентилатор Издание Мобилни Телефони. Прочитајте брзини до 100mb/s; оценет А1 за побрзи перформанси на апликацијата и Uhs Класа На Брзина U1 И Класа На Брзина 10 За Целосно HD снимање и репродукција на видео. Отпорен на удари, отпорен на температура, водоотпорен и отпорен на Х-зраци. Идеален за Таблети и паметни телефони базирани На Андроид за повеќе проширливо складирање.

Особините