.

Тока Надолу Пластични Клип Јака-Унија Џек Потресени Црно/Бело-1.5 Широк-Одговара 18-32 Вратот-Голем

Тока Надолу Пластични Клип Јака-Унија Џек Потресени Црно/Бело-1.5 Широк-Одговара 18-32 Вратот-Голем

DEN 380.48

Стока
Достапно е за нарачката

Одговара на 18-32" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.

Особините