.

Исцелен Комплет За Чаши Контејнер За Патување Изолирано Шише Со Вода Шише За Бебиња Шише За Бебиња Носач За Шише Со Шише Со Шише Со Вода Торбичка За Шише Со Вода Рач?

Исцелен Комплет За Чаши Контејнер За Патување Изолирано Шише Со Вода Шише За Бебиња Шише За Бебиња Носач За Шише Со Шише Со Шише Со Вода Торбичка

DEN 137.44

Стока
Достапно е за нарачката

Ремен за Рамо Од шише : Фината текстура и прецизната изработка го прават издржлив и отпорен на абење Чанта За Чаши За Деца За патување : Едноставен и практичен дизајн, спортови на отворено и употреба на патувања. Изолирана Торбичка За Чаши За Патување : оваа торба за носење може да биде за пијалоци, шише со вода, оставете ги рацете на вашите деца слободни. Ракав за шишиња : може да биде работа, училиште или други секојдневни активности, што е многу практично. Вакуумска Чаша Торба За Складирање : Користење квалитетен материјал со фина изработка, отпорен на гребење и не е лесен за бледнеење после терминска употреба.

Особините