.

Бања &засилувач; Тело Работи Бања И Тело Работи Пинкбери Облаци Супер Мазна Лосион Поставува Подарок За Жени 8 Мл 4 Фл Оз

Бања &засилувач; Тело Работи Бања И Тело Работи Пинкбери Облаци Супер Мазна Лосион Поставува Подарок За Жени 8 Мл 4 Фл Оз

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Лосионот за капење нуди брза апсорпција и немрсна формула која се чувствува добро за вашата кожа и ви обезбедува 16 часа континуирана влага - Женскиот лосион за тело содржи Шеа Путер што вашата кожа ќе го сака бидејќи се чувствува мека, мазна и негувана. - Овој навлажнувачки лосион е исто така натопен со заштитен Витамин Е и Климатизација Витамин Б5. Состојкивитамин Е, Шеа Путер и Кокосово Масло.

Особините