.

ЛАНСИНО МАЈЧИНО МЛЕКО СТРГЕ КЕСИ 50 КТ

ЛАНСИНО МАЈЧИНО МЛЕКО СТРГЕ КЕСИ 50 КТ

DEN 1521.60

Стока
Достапно е за нарачката

Идеален за чување и замрзнување на мајчиното млеко Практично истурете излив. Кесите лежат рамно за ефикасно складирање и одмрзнување. Надворешно јазиче за пишување за да се олесни етикетирањето. Кесите за Складирање Мајчино Млеко лансинох се најголемата торба за складирање мајчино млеко на пазарот, Нашите торби имаат патентиран печат со двоен Клик за да се намали на протекување, а удобниот излив на истурање на врвот на торбата го олеснува пренесувањето на млекото од вреќа во шише од кога било.

Особините