.

Спиј гнездо Руно Бебе Вреќа За Спиење, Езеро Зелено, Големо

Спиј гнездо Руно Бебе Вреќа За Спиење, Езеро Зелено, Големо

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Руно ПРИЈАТНА ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ ЗА БЕБИЊА : Утешна форма на кожурец, промовира сон за целото семејство. Одлична замена за повивање и совршена за преминување на повивање. УНИКАТНА ВРЕЌА за СПИЕЊЕ : Ексклузивните ремени за рамо го прават поставувањето на бебето што спие или стои во гнездото за спиење цинк, висококвалитетен обратен патент. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН БЕБЕШКИ СОНУВАЧ : Дајте му на вашето бебе или мало дете крајна удобност. 100% меко премиум поларно руно, средна тежина, ТОГ 1,2 вреќа за спиење. БЕЗБЕДНО ЌЕБЕ ЗА НОСЕЊЕ : Идеална алтернатива на лабавото ќебе, бебето останува топло и удобно цела ноќ. Совршена вреќа за спиење за бебиња во текот на целата година. МАМО-ДИЗАЈНИРАНА, ЛЕСНА НЕГА : машина за перење и може да се исуши на тивок оган. Универзални големини со многу варијации во големината и бојата, пронајдете совршено гнездо за спиење за момчиња, девојчиња, новороденчиња, сите возрасти 6, 9, 12, 18, 24, 36 месеци.

Особините