.

Ракови Со Случајни Ознаки За Багаж ЗА Пиво ТПУ Патнички Багаж Слатки Ознаки Идентификатори За ИДЕНТИФИКАТОРИ На КУФЕРИ За Патни Додатоци Бел Стил

Ракови Со Случајни Ознаки За Багаж ЗА Пиво ТПУ Патнички Багаж Слатки Ознаки Идентификатори За ИДЕНТИФИКАТОРИ На КУФЕРИ За Патни Додатоци

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

♆ Изработени од висок квалитет tpu материјал ♆ една големина - 6. ♆ не се плаши од гребнатини, издржливи. ♆ Доаѓа со информативна картичка за лесно наоѓање. ♆ Носат багаж кога патуваат.

Особините