.

Smartdealspro Нерѓосувачки Челик Преносни Џеб Кружни Пепелник Клуч Синџир со Цигари Бурмут

Smartdealspro Нерѓосувачки Челик Преносни Џеб Кружни Пепелник Клуч Синџир со Цигари Бурмут

DEN 95.84

Стока
Достапно е за нарачката

Ќе добиете 1 х Пренослив Џебен Пепелник(шаблоните може да варираат од сликата) Материјал : нерѓосувачки челик. Големина : 1,97"х1, 97 " х0, 79"(5х5х2см), Тежина : 1,1 мл. Превртете го отворениот капак и држачот за цигари со Бравата за Клучеви. Лесен За Чистење,За Носење, Лесен за Употреба.

Особините