.

ДАРТ-ДЦЦТД24 Дарт ТД24 24 оз Ултра Чиста Пет Пластична Чаша

ДАРТ-ДЦЦТД24 Дарт ТД24 24 оз Ултра Чиста Пет Пластична Чаша

DEN 1403.20

Стока
Достапно е за нарачката

За еднократна употреба 24 мл исчистете ја пластичната чаша. За сервирање сладолед пијалоци и други ладни пијалоци. ПИТ за сила, флексибилност и отпорност на пукање и кршење. Погоден за температури на пијалоци Од 20 до 160 Степени Ф.

Особините