.

Летни Женски Маици Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Симпатична Маичка Блузи Гроздобер Графички Печатени Трендовски Лабава Блуза

Летни Женски Маици Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Симпатична Маичка Блузи Гроздобер Графички Печатени

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

лабави резервоари за жени НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на нашата табела со големини на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. Со задоволство ќе ви помогнеме доколку има прашања. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Исклучително мек и растеглив за да обезбеди целодневна удобност. Карактеристики : Двојно Зашиено V/Деколте На Екипажот, Врат Без Ознаки За Удобност. Висока густина на бод, така што трае подолго без пилинг. Повод : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Забава, Датира, Коктел, Клуб, Свадба, Одмор или Секојдневно Носење. Совршен За Летен Одмор. Пакет : 1* Женска Блуза.

Особините