.

ГЕНОРТ Средно Куче Седиште За Автомобил Кученце Засилувач За Миленичиња Седишта За Миленичиња За Автомобили Возила Безбедносно Седиште За Миленичиња За Средни Ку

ГЕНОРТ Средно Куче Седиште За Автомобил Кученце Засилувач За Миленичиња Седишта За Миленичиња За Автомобили Возила Безбедносно Седиште За Миленичиња

DEN 623.84

Стока
Достапно е за нарачката

СРЕДНО СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ ЗА КУЧИЊА до 20 ФУНТИ-18,9 Х 14,96 Х 10,62 инчи,седиштето за засилување на кучиња со средна големина удобно држи 1 или 2 кучиња со тежина до 20 килограмиПроверете ја табелата со големини за да ја пронајдете совршената големина за вашето кученце. Цврста пвц рамка осигурајте се дека целото седиште е во форма во секое време, никогаш нема да се грижите за вниманието на домашните миленици додека возите, поголема безбедност на патот!. Дизајнот на засилувачот на автомобилското седиште за кучиња со два безбедносни ремени го фиксира засилувачкото седиште за да спречи лизгање во автомобилот, направете миленичето да не ве вознемирува кога возите.Поврзете го безбедносниот појас на вашиот автомобил и користете го безбедносниот врзувач за да го заштитите немирното милениче. Лесно за склопување и складирање, преклопување ,Не заземаат простор.

Особините