.

Мерик Гушкање чаша За Мали Животни, Со Отстранлив Перница, Мека &засилувач; Удобен Руно Наредени Памук Постелнина, За Пријатна, Удобен Сон, Кадифен Живеалиште Гнезд?

Мерик Гушкање чаша За Мали Животни, Со Отстранлив Перница, Мека &засилувач; Удобен Руно Наредени Памук Постелнина, За Пријатна, Удобен

DEN 143.20

Стока
Достапно е за нарачката

Ја задоволува Природната Потреба за Удобност - Животните, особено новороденчињата и малите бебиња, имаат голема потреба и желба да бараат и да најдат утеха Мекиот И топол Мерик Кауч За Миленичиња Му дава на вашето сакано милениче смирувачко и сигурно место за исполнување на овој основен инстинкт и опуштање во луксуз. Дното против Лизгање и Отпорност на Влага - дното на дополнителната удобна корпа за миленичиња е издржливо, отпорно на абење и отпорно на влага. Покриен е и со мали гумени точки кои спречуваат лизгање на креветот на вашето домашно милениче на подот од неговото живеалиште. Трендовски И Удобен Дизајн На Троседот - - - Длабоко црвено вино во боја и суптилна текстура на кадифе, супер мекиот кревет за зајаче е стилски додаток во живеалиштето на вашето домашно милениче. Прекрасниот и интуитивен дизајн во форма на тросед има три подигнати страни, а една отворена создава заштитен простор каде што вашето домашно милениче се чувствува безбедно и дома. Одличен Божиќен Или Роденденски Подарок - - - Кадифен и практичен, овој кревет Од Mer Од Мерик е совршено мало гнездо за вашето домашно милениче да се загрее во зима. Тоа е одличен божиќен подарок за вашето домашно милениче, вашиот омилен одгледувач или кој било љубител на миленичиња.

Особините