.

Бестонзон 3 парчиња Восок Повеќенаменски Нерѓосувачки Затоплувачи Излив Практичен Стап Котел Тава Греење Пржење Тенџере Салата Рамен Акции Тенџере Кујна Дома Ове

Бестонзон 3 парчиња Восок Повеќенаменски Нерѓосувачки Затоплувачи Излив Практичен Стап Котел Тава Греење Пржење Тенџере Салата Рамен Акции Тенџере

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Путер Потопла Тава : овој квалитетен котел со хуманизиран дизајн ви носи одлично искуство со користење Крем Кригла : Хуманизирана рачка за лесно земање храна. Тенџере Путер Потопло. Шпорет Чорба Тенџере : Отпорност На Топлина и отпорност на студ, погоден за употреба во домаќинството. Пржено Тенџере со јајца : може да се користи за готвење, пржење и пржење. Може да се користи и за правење дневен сос и џем. млеко вриење тенџере. Тенџере со тестенини : за топење чоколадо, бонбони, путер, сирење, свеќа, восок, база на сапун; и готвење полесни сосови и други деликатни задачи со индиректна топлина.

Особините