.

Дизни Потомци Еви Модна Кукла, Инспириран од Потомци 3

Дизни Потомци Еви Модна Кукла, Инспириран од Потомци 3

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

ЕВИ од ПОТОМЦИТЕ НА ДИЗНИ 3 : Во Потомците На Дизни 3, Еви е решена да им даде шанса на Сите Вкс за среќа во Аурадон МОДНА КУКЛА со ДОДАТОЦИ : оваа фигура На Еви вклучува кукла, стилска облека и чизми за забава за модна игра. ДИЗНИ ПОТОМЦИ 3 ФИЛМ : Оваа Дизни играчка е инспирирана Од Еви од Потомците На Дизни 3 филм. ИГРАЧКА ЗА 6-ГОДИШНИЦИ И НАГОРЕ : оваа кукла Потомци е неверојатен подарок за роденден или празничен подарок за деца.

Особините